Ben Türker Aküzüm;
 
     2014 yılında kurulmuş olan A.İ.N (Acil İhtiyaç Noktası) şirketini 2021 yılı itibari ile devir teslim aldım. A.İ.N kuruluş amacı Organize Sanayi Bölgeleri gibi gıda ve ihtiyaçdan uzak konumlarda çalışan kesimin genel ihtiyaçlarını  karşılamak adına kurulmuştur.
     Konsept olarak her ne kadar büfe görünümlü olsak da ihtiyaç olarak devasa bir iş başarmak için bu yola girdim.
Kim bilir belki de hakkımızda kısmına ilerleyen yıllarda bir kaç Organize Sanayi Bölgesi eklenebilir. Bu tamamı ile siz değerli müşterilerimizin talep ve arz durumuna bağlı olacak. Siz bizde görmek istediklerinizi talep edeceksiniz, biz gerçekleştireceğiz. İşte tam da ismine yakışır bir durum olan A.İ.N bunun için kuruldu.
     İlk öncelikli hedefim %100 müşteri memnuniyeti. Sunduğumuz tüm ürünleri hijyen ve temizlik kurallarına göre hazırlayıp saklıyoruz. Sizler için  reyonlarımızda en kaliteli ürünleri bulundurmaya çalışıyoruz. Müşteri taleplerinin yoğun olduğu ürünleri tedarik etmeye çalışıyoruz.
     A.İ.N sadece yeme-içme'den ibaret değildir, kahve eşliğinde sohbet standıda olabilir sizin için. Söylediğimiz gibi müşteri memnuniyeti ve acil ihtiyacınız için varız.